Müşteri Hizmetleri0216 521 50 92

Whatsapp0532 696 6356

Çavuşbaşı Çiçekçi, Çavuşbaşı Çiçek Siparişi


‘’Ölüler yaşayanlardan daha çok çiçek alır, çünkü pişmanlık minnetten daha güçlüdür’’ demiştir Anna Frank… Aslında ne kadar doğru söylemiştir değil mi? 
Yaşarken bir oraya bir buraya savrulduğumuz zamanlarda sevdiklerimizi, yanımızdakileri, ne yapmamız gerektiğini bilemediğimiz anlar olur. 
Ertelediğimiz veya üşendiğimiz anlarda yarın ne olacağını bilmeden durduğumuz zamanlar mevcuttur. Bir çiçeği anımsamayı unuttuğumuz zamanlar olur elbet.
Beykoz Çavuşbaşı Çiçek Siparişi ile Bir çiçeğin kokusunu, ruhunu duygusunu bir insana vermeyi unuttuğumuz günler de olacaktır tabi ki…
 Dünya unutmak için, geçiştirmek için gerçekten çok kısa, bu kadar büyük gözüken bir kısalığın içinde, bir orkideyi,gülü,kasımpatıyı,gülü,gül demetlerini 
sevdiklerimizden mahrum bırakmak ne kadar kötüdür. Beklediğimiz sadece güzel bir yaşam iken, hayat gayesinin sürüklediği yerler mühim midir? 
Bu kadar komplike değildir yaşam… Anladıktan sonra idrak edersiniz güzellikleri alabilmenizin ölçütü o güzellikleri verebilmenizdir.Çavuşbaşı Çiçekçi Sizinde Bir Çiçekçiniz olsun!

Toplam 489 Ürün Bulundu